خوش آمدید ، مهمان ! [ ثبت نام | ورود

ابلاغ شدن نظام‌نامه جایزه سرآمدی و بهبود مستمر صنعت نفت

دسته‌بندی نشده مارس 6, 2017

وزیر نفت نظامنامه جایزه سرآمدی و بهبود مستمر صنعت نفت را ابلاغ کرد.

 ابلاغ شدن نظام‌نامه جایزه سرآمدی و بهبود مستمر صنعت نفت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت نفت  (MOP)، در بخشی از این ابلاغیه که به امضای مهندس بیژن زنگنه رسیده، خطاب به مدیران عامل چهار شرکت اصلی، معاونان وزیر نفت، مدیران کل و رؤسای واحدهای مستقل ستادی آمده است: مشارکت همه شرکت‎های تابعه صنعت نفت و دستاوردهای حاصل از آن (در قالب جوایز چهار شرکت اصلی و جایزه سرآمدی و بهبود مستمری صنعت نفت با راهبری وزارت نفت) به عنوان معیار کلیدی در ارزیابی شایستگی و ارتقای ارکان مدیریتی در صنعت نفت ملاک عمل قرار گیرد.

معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی موظف است با همکاری شورای سیاستگذاری جایزه، نسبت به تدوین سازوکارهای لازم برای اجرای آن اقدام کند.

در این ابلاغیه آمده است که امروزه بیشتر کشورهای دنیا با تکیه بر مدل‌های علمی، جوایزی را در سطح ملی و منطقه ای ایجاد کرده اند که محرک سازمان‌ها و کسب و کارهای در سرآمدی، رشد و ثروت آفرینی است.

برگزاری این جوایز و استفاده از مدل‌های علمی روزآمد دنیا، خطوط راهنمایی برای سازمان ایجاد می‎کنند تا پیشرفت‌ها و عملکرد خود را در زمینه سرآمدی و بهبود مستمر اندازه گیری کنند.

این جوایز در جمهوری اسلامی ایران در ۲ قالب جایزه در سطح ملی از جمله جایزه ملی کیفیت و جایزه ملی بهره‎وری و جایزه در سطح وزارتخانه‎ها و سازمان‌های بزرگ از جمله جایزه تعالی صنعت پتروشیمی، جایزه سرآمدی وزارت دفاع، جایزه سرآمدی سایپا و … اعطا می‎شود.

بر همین اساس اعطای جایزه سرآمدی و بهبود مستمر صنعت نفت در سال ۹۵ بر اساس تکالیف قانونی و نیز سابقه پیشاهنگی صنعت نفت در رویکردهای نوین و اثربخش سازمانی و مدیریتی، به دستور مقام عالی وزارت و با مسئولیت معاون وزیر در امور مهندسی، پژوهش و فناوری به عنوان رویکردی برای جاری کردن سرآمدی و بهبود مستمر در سطح وزارت نفت مدنظر قرار گرفت.

در بخشی دیگر از این ابلاغیه آمده است: شورای سیاست گذاری جایزه، مسئولیت همه اقدام‎های روزآمدکردن، نظارت، ارزیابی و کنترل فرآیندهای مدیریتی و اجرایی مرتبط با جایزه سرآمدی و بهبود مستمر صنعت نفت را برعهده دارد و همه ارکان ستادی و عملیاتی صنعت نفت در همه شرکت‌ها و سطوح با این شورا همکاری خواهند داشت.

در این ابلاغیه که شامل چهار بند و ۱۲ ماده می شود، تاکید شده است: گزارش‌های دوره ای از اقدام‎های انجام شده از سوی رئیس شورای سیاست گذاری جایزه به وزیر نفت ارائه شود.

ارسال نظر

 • در اولویت قرار دادن کمک به بهبود شرایط کاری زنان صنعت نفت

  با در مارس 7, 2017 - 0 نظرات

  در اولویت قرار دادن کمک به بهبود شرایط کاری زنان صنعت نفت وزیر نفت با بیان این که از کمک به بانوان تا جایی که در توانم باشد، مضایقه نمی کنم، گفت: بخشی از قدم‌هایی که باید برای خانم‌ها برمی داشتیم را برداشتیم و بقیه کارها به همت و تلاش آنها بستگی خواهد داشت. به […]

 • نقش بسیار سازنده زنان در تمام عرصه های توسعه

  با در مارس 6, 2017 - 0 نظرات

  وزیر نفت نقش سازنده زنان را در تمام عرصه های توسعه قابل تحسین دانست و گفت: در صنعت نفت کشور با توجه به توانمندی بارز زنان شاغل تلاش زیادی برای حضور جدی آنان در بخش‌های مختلف انجام شده و خوشبختانه تعدادی ازاین زنان فرهیخته در بخش‌های مختلف صنعت حضوری مؤثر دارند. به گزارش پایگاه اطلاع […]

 • تعامل همه جانبه با رسانه‎ها از طرف روابط عمومی وزارت نفت

  با در مارس 9, 2017 - 0 نظرات

   تعامل همه جانبه با رسانه‎ها از طرف روابط عمومی وزارت نفت مدیرکل روابط عمومی وزارت نفت گفت: روابط عمومی وزارت نفت مانند گذشته اصل را بر تعامل همه جانبه با رسانه‎ها حتی رسانه‎های منتقد گذاشته اما تاکید و خواسته همیشگی ما رعایت اصل انصاف است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت نفت، کسری نوری، مدیرکل […]

 • میزبانی گیلان برای صنایع پتروشیمی

  با در مارس 9, 2017 - 0 نظرات

   میزبانی گیلان برای  صنایع پتروشیمی وزیر نفت گفت: استان‎های گیلان، مازندران و گلستان به آب دسترسی دارند و در نقاطی از آنها می توان واحدهای پتروشیمی ایجاد کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت نفت (mop)به نقل از ایرنا، وزیر نفت امروز (سه شنبه، ۱۷ اسفندماه) در نشست اقتصاد مقاومتی در رشت گفت: در وزارت […]

 • همکاری آفریقای جنوبی با بخش پتروشیمی ایران

  با در مارس 6, 2017 - 0 نظرات

  وزیر انرژی آفریقای جنوبی در دیدار با مدیر عامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی ایران اعلام کرد اراده این کشور برای سرمایه گذاری در ایران جدی است. تینا جومت پترسون، وزیر انرژی آفریقای جنوبی، امروز (یکشنبه ۱۵ اسفند ماه) در دیدار با مرضیه شاهدایی، رئیس شرکت ملی صنایع پتروشیمی، اعلام کرد زمینه برای همکاری دو کشور […]

امکانات افزوده شده به سایت

☑️ مزایای نردبان کردن آگهی ها

 

☑️ دارای مزایای ویژه کردن آگهی ها