خوش آمدید ، مهمان ! [ ثبت نام | ورود

نقش بسیار سازنده زنان در تمام عرصه های توسعه

دسته‌بندی نشده مارس 6, 2017

وزیر نفت نقش سازنده زنان را در تمام عرصه های توسعه قابل تحسین دانست و گفت: در صنعت نفت کشور با توجه به توانمندی بارز زنان شاغل تلاش زیادی برای حضور جدی آنان در بخش‌های مختلف انجام شده و خوشبختانه تعدادی ازاین زنان فرهیخته در بخش‌های مختلف صنعت حضوری مؤثر دارند.

نقش بسیار سازنده زنان در تمام عرصه های توسعه

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت نفت (MOP)، مهندس بیژن زنگنه، وزیر نفت همزمان با مراسم بزرگداشت روز زن و مقام مادر که به دلیل تقارن با تعطیلی روز ۲۹ اسفندماه، صبح امروز (دوشنبه ۱۶ اسفندماه) در تالار اندیشه حوزه هنری برگزار شد، پیامی منتشر کرد.

در پیام وزیر نفت آمده است: میلاد مسعود فاطمه زهرا (س)، مظهر عصمت و طهارت، حکمت و معرفت، مبارزه و مجاهدت، الگوی شایسته انسانیت و روز زن و تکریم مادر را به شما عزیزان خصوصاً زنان شاغل و همسران گرانقدر کارکنان صمیمانه تبریک و تهنیت عرض نموده و تقارن آن را با سالروز تولد حضرت امام خمینی(ره) رهبر کبیر انقلاب اسلامی ایران و روز ملی شدن صنعت نفت ایران گرامی می‌دارم.

نقش سازنده‌ زنان ایرانی در تمام عرصه‌های توسعه اعم از علمی، فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و اجتماعی بی بدیل و لایق تحسین است، از این رو باید کوشید تا از یک سو با رفع موانع و کشف توانمندی‌های عظیم آنان، زمینه حضور چشمگیر و تاثیرگذار این بخش از سرمایه انسانی جامعه را در توسعه کشور فراهم نمود و از سوی دیگر، نقش  بی‌بدیل آنان در مدیریت کانون خانواده را مورد توجه قرار داده و ارج نهاد.

در صنعت نفت کشور با توجه به توانمندی و شایستگی بارز زنان شاغل و هم‌راستا با اهداف و برنامه‌های دولت تدبیر و امید و دیدگاه‌های ریاست محترم جمهوری اسلامی، اهتمام و تلاش زیادی برای حضور جدی آنان در بخش‌های کارشناسی، تصمیم سازی و مدیریتی انجام شده و خوشبختانه تعدادی ازاین زنان فرهیخته و توانا در بخش‌های مختلف صنعت حضوری مؤثر دارند که امیدوارم با عزم و جدیت مدیران لایق صنعت، این روند رو به رشد تداوم یابد.

اینجانب با اعتقاد قلبی به توانمندی، مسئولیت‌پذیری و صداقت و تعهد سازمانی بانوان همکار، تلاش نموده‌ام که حتی المقدور با رفع تبعیض‌های ناروا و محدودیت‌های نانوشته، زمینه ارتقاء جایگاه ایشان را جهت تحقق شایسته‌سالاری در صنعت نفت فراهم نمایم و علاوه بر آن سعی بر این است که صنعت جایگاه رفیع همسران و خانواده کارکنان را به خوبی درک نماید و در سیاست‌ها و برنامه‌ها به این مهم اهتمام ورزد.

بدین جهت از تمامی متولیان حوزه خانواده در صنعت نفت ودر راس آن از امور زنان و خانواده وزارت نفت انتظار دارم همسو با سیاستهای کلی خانواده، ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری (مد) با هماهنگی و عزم جدی در جهت تحقق و اجرایی‌سازی این مهم تلاش نمایند و در اجرای برنامه‌های مصوب، همکاری و تعامل را سرلوحه اقدامات خود قرار دهند.

در خاتمه، ضمن تقدیر و تشکر از تمامی بانوان شاغل در صنعت نفت و تبریک مجدد این ایام فرخنده، سعادت و نیک روزی آنان را از درگاه خالق منان مسئلت می‌نمایم.

ارسال نظر

 • نقش بسیار سازنده زنان در تمام عرصه های توسعه

  با در مارس 6, 2017 - 0 نظرات

  وزیر نفت نقش سازنده زنان را در تمام عرصه های توسعه قابل تحسین دانست و گفت: در صنعت نفت کشور با توجه به توانمندی بارز زنان شاغل تلاش زیادی برای حضور جدی آنان در بخش‌های مختلف انجام شده و خوشبختانه تعدادی ازاین زنان فرهیخته در بخش‌های مختلف صنعت حضوری مؤثر دارند. به گزارش پایگاه اطلاع […]

 • در اولویت قرار دادن کمک به بهبود شرایط کاری زنان صنعت نفت

  با در مارس 7, 2017 - 0 نظرات

  در اولویت قرار دادن کمک به بهبود شرایط کاری زنان صنعت نفت وزیر نفت با بیان این که از کمک به بانوان تا جایی که در توانم باشد، مضایقه نمی کنم، گفت: بخشی از قدم‌هایی که باید برای خانم‌ها برمی داشتیم را برداشتیم و بقیه کارها به همت و تلاش آنها بستگی خواهد داشت. به […]

 • تعامل همه جانبه با رسانه‎ها از طرف روابط عمومی وزارت نفت

  با در مارس 9, 2017 - 0 نظرات

   تعامل همه جانبه با رسانه‎ها از طرف روابط عمومی وزارت نفت مدیرکل روابط عمومی وزارت نفت گفت: روابط عمومی وزارت نفت مانند گذشته اصل را بر تعامل همه جانبه با رسانه‎ها حتی رسانه‎های منتقد گذاشته اما تاکید و خواسته همیشگی ما رعایت اصل انصاف است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت نفت، کسری نوری، مدیرکل […]

 • میزبانی گیلان برای صنایع پتروشیمی

  با در مارس 9, 2017 - 0 نظرات

   میزبانی گیلان برای  صنایع پتروشیمی وزیر نفت گفت: استان‎های گیلان، مازندران و گلستان به آب دسترسی دارند و در نقاطی از آنها می توان واحدهای پتروشیمی ایجاد کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت نفت (mop)به نقل از ایرنا، وزیر نفت امروز (سه شنبه، ۱۷ اسفندماه) در نشست اقتصاد مقاومتی در رشت گفت: در وزارت […]

 • شهیندخت ملاوردی : اعتماد به بانوان در وزارت نفت به خوبی شکل گرفته است

  با در مارس 7, 2017 - 0 نظرات

  شهیندخت ملاوردی  : اعتماد به بانوان در وزارت نفت به خوبی شکل گرفته است   معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده گفت: اعتماد به بانوان در وزارت نفت به خوبی شکل گرفته است و انتخاب یک خانم به‌عنوان معاون وزیر نفت کار ارزشمندی است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت نفت (mop) شهیندخت ملاوردی امروز […]

امکانات افزوده شده به سایت

☑️ مزایای نردبان کردن آگهی ها

 

☑️ دارای مزایای ویژه کردن آگهی ها